KÓŁKO JĘZYKA FRANCUSKIEGO – PODSUMOWANIE

KÓŁKO JĘZYKA FRANCUSKIEGO – PODSUMOWANIE

Za nami ostatnie zajęcia języka francuskiego w tym roku szkolnym.
Było bardzo smacznie. Wspominaliśmy mijający rok szkolny, rozmawialiśmy o planach na wakacje. Do tego piękna pogoda, śpiew ptaków.
Kochani: Bon voyage! Bonne vacances! 
red. Dorota Zyszczak
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content