WYCIECZKA DO ŁEBY

WYCIECZKA DO ŁEBY

8 czerwca uczniowie naszej szkoły spędzili dzień pełen wrażeń na wycieczce w Dinoparku w Łebie.
Spacerując po rozległym parku, wyznaczonymi wśród piasków, stawów, szuwarów i terenów leśnych ścieżkami oglądaliśmy makiety prehistorycznych gadów. W jaskiniach natomiast można było odkryć warunki życia ludzi pierwotnych.
Dzieci miały do dyspozycji fantastyczny plac zabaw, salę strachu, bajkolandię, koło młyńskie i wodne zjeżdżalnie. Nie zabrakło strefy kulinarnej i sklepu z pamiątkami. Do tego wszystkiego pogoda była wręcz wymarzona.
red. Dorota Zyszczak wych. oddziału przedszkolnego
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content