NASI UCZNIOWIE W MOBILNYM CENTRUM EDUKACJI

NASI UCZNIOWIE W MOBILNYM CENTRUM EDUKACJI

Odpowiadając na zaproszenie Szkoły Podstawowej w Suchym Dębie, uczniowie naszej szkoły zwiedzili Mobilne Centrum Edukacji, gdzie czekały na nich atrakcje tj. robot humanoidalny, 15 okularów VR, 20 tabletów z aplikacjami, 6 stołów multimedialnych, VR-owy wyścig kolarski oraz tradycyjne gry i zabawy.
red. Jolanta Hinca, wych. kl. 1
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content