Warsztaty dla dzieci z zakresu biologii i ekologii pszczół

Warsztaty dla dzieci z zakresu biologii i ekologii pszczół

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach dla dzieci z zakresu biologii i ekologii pszczół.
Warsztaty zostały zoorganizowane przez Fundację Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego w ramach projektu
,, Aktywizacja Społeczności lokalnej na rzecz ochrony środowiska” programu Aktywni Obywatele- Fundusz Regionalny, finansowane ze środków Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Ponadto uczniowie obejrzeli przedstawienie profilaktyczno-wychowawcze pt. ,, Mapa Skarbów” w wykonaniu aktorów z Teatru Kurtyna.
red. Jolanta Hinca, wych. kl. 1

.

Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content