Warsztaty dla dzieci z zakresu biologii i ekologii pszczół

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach dla dzieci z zakresu biologii i ekologii pszczół.
Warsztaty zostały zoorganizowane przez Fundację Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego w ramach projektu
,, Aktywizacja Społeczności lokalnej na rzecz ochrony środowiska” programu Aktywni Obywatele- Fundusz Regionalny, finansowane ze środków Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Ponadto uczniowie obejrzeli przedstawienie profilaktyczno-wychowawcze pt. ,, Mapa Skarbów” w wykonaniu aktorów z Teatru Kurtyna.
red. Jolanta Hinca, wych. kl. 1

.