ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ DZIECKA

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto. W Dniu Dziecka uczniowie mają szczególne prawa. Podstawowym jest takie, że zamiast lekcji, tego dnia mają więcej luzu i możliwości zabawy.
W naszej szkole, to również był inny dzień niż zwykle…
Rozpoczęliśmy go od klasowego oglądania bajek oraz wspólnego śniadania. Następnie zaczęliśmy zabawę na szkolnym boisku. Dzieci urządziły mały piknik i wzięły udział w zawodach. Chłopcy rozegrali również mecz piłki nożnej. Po czasie spędzonym na świeżym powietrzu, klasy udały się na obiad. W tym dniu nie mogło zabraknąć także lodów, którymi dzieci poczęstował Pan Dyrektor.
Zapraszamy do krótkiej fotorelacji.
Red. Jolanta Hinca wych. kl 1
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content