ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto. W Dniu Dziecka uczniowie mają szczególne prawa. Podstawowym jest takie, że zamiast lekcji, tego dnia mają więcej luzu i możliwości zabawy.
W naszej szkole, to również był inny dzień niż zwykle…
Rozpoczęliśmy go od klasowego oglądania bajek oraz wspólnego śniadania. Następnie zaczęliśmy zabawę na szkolnym boisku. Dzieci urządziły mały piknik i wzięły udział w zawodach. Chłopcy rozegrali również mecz piłki nożnej. Po czasie spędzonym na świeżym powietrzu, klasy udały się na obiad. W tym dniu nie mogło zabraknąć także lodów, którymi dzieci poczęstował Pan Dyrektor.
Zapraszamy do krótkiej fotorelacji.
Red. Jolanta Hinca wych. kl 1