DENTOBUS W NASZEJ SZKOLE

26.05.22r. po raz kolejny naszą placówkę odwiedził Dentobus, czyli mobilny gabinet stomatologiczny.
W trakcie wizyty lekarz stomatolog dokonał przeglądu uzębienia uczniów klas 0-III oraz wydał zalecenia odnośnie dalszego leczenia. Każdy uczeń mógł skorzystać z opieki mobilnego gabinetu stomatologicznego po podpisaniu przez rodzica lub opiekuna prawnego oświadczenia. Rodzice otrzymali informację zwrotną o stanie zdrowia zębów dzieci. Opieka stomatologiczna Dentobusu była bezpłatna.
red. wych. kl. III Joanna Gołąbek

.