SUKCES UCZENNICY KLASY PIERWSZEJ

WIELKI SUKCES UCZENNICY KLASY 1
W dniu 12 maja w Bibliotece Pedagogicznej w Pruszczu Gdańskim odbył się XI POWIATOWY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA ,,Z książką na Ty”. Brali w nim udział najlepsi z najlepiej czytających uczniów z 18 szkół naszego powiatu.
Trzeba było się wykazać nie tylko płynnością, wyrazistością czytania, ale i piękną dykcja, a przede wszystkim właściwą intonacją i modulacją głosu. Uczniowie stanęli na wysokości zadania i popisywali się swoimi, wręcz aktorskimi talentami. Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów:
Antonina Szymczyk z kl. I,
Jakub Koniecpolski z kl. II
Tymon Szymczyk z kl. III.
Antosi, która zajęła III miejsce, gratulujemy osiągniętego sukcesu, ponieważ wystąpienie przed zacną trzyosobową komisją, na forum tak licznie zgromadzonej publiczności i pokonanie 14 najlepiej czytających pierwszaków, było nie lada wyzwaniem.
red. Sylwia Muchowska