WYCIECZKA DO TCZEWA

WYCIECZKA DO TCZEWA

W dniach 10 i 11.04.2022r. uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Fabryki Sztuk w Tczewie. Głównym celem wyjazdu było obejrzenie wystawy
„Ze Skultetem i Kopernikiem przez XVI wiek”.
Jest to interdyscyplinarna wystawa czasowa o dwóch wielkich postaciach, zaprzyjaźnionych ze sobą humanistach, którzy wywarli wpływ na dotychczasowe postrzeganie świata. Kolejnym punktem wyjazdu był udział w warsztatach plastycznych, podczas których dzieci uczyły się malowania na szkle. Była to okazja do rozwijania umiejętności manualnych, poznawania nowych technik plastycznych, a przede wszystkim do kreatywnego spędzenia wolnego czasu.
red. wych. kl. III Joanna Gołąbek
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content