ZBIERAMY BATERIE

ZBIERAMY BATERIE

Uczniowie klasy 1 w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY koordynują w naszej szkole zbiórkę zużytych baterii i telefonów komórkowych.
 
Do tej pory, wspólnymi siłami udało się nam zebrać ponad 100 kg zużytych baterii!  Kwiecień i maj, to miesiące finałowe, a nasza szkoła walczy o cenne nagrody.
Zużyte baterie i telefony można przynosić do szkoły do 19ego maja.
Apelujemy więc o pełną mobilizację! 
Do zbiórki zachęcamy nie tylko uczniów i rodziców, ale także sympatyków naszej małej szkoły.
 
red. J. Hinca, wych. kl. 1
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content