ZBIERAMY BATERIE

Uczniowie klasy 1 w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY koordynują w naszej szkole zbiórkę zużytych baterii i telefonów komórkowych.

Do tej pory, wspólnymi siłami udało się nam zebrać ponad 100 kg zużytych baterii!  Kwiecień i maj, to miesiące finałowe, a nasza szkoła walczy o cenne nagrody.
Zużyte baterie i telefony można przynosić do szkoły do 19ego maja.
Apelujemy więc o pełną mobilizację!
Do zbiórki zachęcamy nie tylko uczniów i rodziców, ale także sympatyków naszej małej szkoły.

red. J. Hinca, wych. kl. 1