REKOLEKCJE WIELKANOCNE 2022

REKOLEKCJE WIELKANOCNE 2022

W dniach 11-13 kwietnia uczniowie naszej szkoły przeżywali rekolekcje wielkopostne. Poprowadził je ks. Proboszcz Józef Urban.
 
Po naukach rekolekcyjnych dzieci, pod opieką nauczycieli, piekły przaśne chlebki. Według tradycji podobne spożywał Pan Jezus wraz z apostołami podczas Ostatniej Wieczerzy. Dzieci były zaangażowane, a pieczone chlebki przepyszne.
Dziękujemy ks. Proboszczowi za duchowe przygotowanie do Świąt Wielkanocnych.
W imieniu całej społeczności szkolnej życzymy wszystkim radosnego Alleluja!
 
Red. Aleksandra Czech, nauczyciel religii
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content