REKOLEKCJE WIELKANOCNE 2022

W dniach 11-13 kwietnia uczniowie naszej szkoły przeżywali rekolekcje wielkopostne. Poprowadził je ks. Proboszcz Józef Urban.

Po naukach rekolekcyjnych dzieci, pod opieką nauczycieli, piekły przaśne chlebki. Według tradycji podobne spożywał Pan Jezus wraz z apostołami podczas Ostatniej Wieczerzy. Dzieci były zaangażowane, a pieczone chlebki przepyszne.
Dziękujemy ks. Proboszczowi za duchowe przygotowanie do Świąt Wielkanocnych.
W imieniu całej społeczności szkolnej życzymy wszystkim radosnego Alleluja!

Red. Aleksandra Czech, nauczyciel religii