ZDROWE ODŻYWIANIE JEST WAŻNE!

ZDROWE ODŻYWIANIE JEST WAŻNE!

Zdrowe odżywianie dzieci jest niezwykle ważnym elementem w edukacji i wychowaniu. Uczniowie klasy 1 zgłębili tę wiedzę podczas zajęć dydaktycznych.
Przekonali się, że już od najmłodszych lat są odpowiedzialni za własne zdrowie. Dowiedzieli się również, czym jest piramida żywienia. Na zakończenie przyrządzili zdrowe i kolorowe sałatki owocowe.
 
red. Jolanta Hinca, wych. kl. 1
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content