JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI OBCHODZIMY 2 KWIETNIA MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ AUTYZMU

JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI OBCHODZIMY 2 KWIETNIA MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ AUTYZMU

Jesteśmy z Wami Niebieskimi motylami, to nazwa ogólnopolskiego projektu, w który zaangażowała się nasza szkolna społeczność. W ostatnim tygodniu marca podjęliśmy szereg działań, które miały na celu poszerzenie świadomości wśród dzieci na temat autyzmu, a także kształtowanie właściwych postaw prospołecznych tj. empatia, szacunek i wrażliwość.
Na zakończenie ubraliśmy się na niebiesko i wzięliśmy udział w MARSZU DLA AUTYZMU, aby pokazać naszą solidarność z ludźmi chorymi i ich rodzinami.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu podsumowującego realizację projektowych działań.
 
red. Jolanta Hinca, szkolny koordynator projektu
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content