OLIMPIADA OLIMPUSEK

OLIMPIADA OLIMPUSEK

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się ogólnopolska olimpiada OLIMPUSEK. Trzynastu uczniów z klas 1-3 napisało test z matematyki.
Uczestników powitał Pan Dyrektor życząc im przysłowiowego połamania piór. Następnie oficjalnie otworzyliśmy kopertę z testami. Uczniowie przystąpili do Olimpiady dokładnie o godzinie 9.00. Na napisanie testu mieli 50 minut. Rozwiązane testy wraz z protokołem zostały komisyjnie zapakowane w kopertę i zapieczętowane. Zostaną wysłane do organizatora. Na wyniki musimy poczekać do 17ego maja. Czekamy z niecierpliwością!
 
red. Jolanta Hinca, szkolny organizator olimpiady
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content