OLIMPIADA OLIMPUSEK

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się ogólnopolska olimpiada OLIMPUSEK. Trzynastu uczniów z klas 1-3 napisało test z matematyki.
Uczestników powitał Pan Dyrektor życząc im przysłowiowego połamania piór. Następnie oficjalnie otworzyliśmy kopertę z testami. Uczniowie przystąpili do Olimpiady dokładnie o godzinie 9.00. Na napisanie testu mieli 50 minut. Rozwiązane testy wraz z protokołem zostały komisyjnie zapakowane w kopertę i zapieczętowane. Zostaną wysłane do organizatora. Na wyniki musimy poczekać do 17ego maja. Czekamy z niecierpliwością!

red. Jolanta Hinca, szkolny organizator olimpiady