DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI

DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI

21 marca uczniowie naszej szkoły obchodzili DZIEŃ KOLOROWEJ SKARPETKI.
 
Dzieci dowiedziały się dlaczego właśnie pierwszego dnia wiosny mówimy o ZESPOLE DOWNA, solidaryzujemy się z ludźmi dotkniętymi tym schorzeniem genetycznym i uczymy tolerancji względem nich. Pomógł nam w tym film o skarpetce Fredzi. Wyrazem naszej akceptacji dla ,,inności”, było założenie skarpetek pochodzących z różnych par. Bawiliśmy się również w odkodowywania kolorowych skarpetek, przy tej okazji uczniowie z klas 0, I, II i III powtórzyli sobie ortografię oraz dodawanie i odejmowanie.
 
red. Bibliotekarz- Sylwia Muchowska
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content