WYCIECZKA DO JUMP CITY W GDAŃSKU

WYCIECZKA DO JUMP CITY W GDAŃSKU

JUMPCITY Gdańsk to największy park trampolin w Trójmieście.
To w tym miejscu uczniowie klas I-III w ramach akcji „Zdrowo i Sportowo” na 2 000 m2 spełniali marzenia o lataniu.
i udowodnili, że walka z grawitacją jest możliwa!!!
 
 
red. Małgorzata Dziencielewska- szkolny koordynator akcji
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content