FINAŁ AKCJI ,,OD PEŁNEGO BRZUSZKA DO SZCZĘŚLIWEGO SERDUSZKA”

Nasza szkoła włączyła się w akcję „Od pełnego brzuszka do szczęśliwego serduszka”, której głównym celem była zbiórka karmy dla wolno żyjących kotów, ale także wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy.
Cieszymy się, że tak wielu uczniów odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji . Los bezdomnych, porzuconych kotów nie jest obojętny dzieciom naszej szkoły. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk.
red. Joanna Gołąbek- szkolny koordynator akcji