BAL KARNAWAŁOWY W KLASIE 1

BAL KARNAWAŁOWY W KLASIE 1

W czwartek 27 stycznia, klasa pierwsza bawiła się podczas klasowego balu karnawałowego. 
Oprócz wspaniałej zabawy, był także słodki poczęstunek.
Dziękujemy Goku Kebab, Piotr Cymanowski za prezent w postaci pysznej przekąski
 
red. Jolanta Hinca wych. kl. 1
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content