PACZUSZKA DLA MALUSZKA – POMAGAMY!

PACZUSZKA DLA MALUSZKA – POMAGAMY!

Mamy tę moc, aby pomagać. Tę moc mieli wszyscy, którzy okazali serce podopiecznym fundacji. Uczniowie i pracownicy naszej szkoły wzięli udział w akcji charytatywnej Paczuszka dla Maluszka.
Dziękujemy za przyniesione dary.
Dobro wraca
Dary zostały dostarczone do Hospicjum.
 
red.Małgorzata Dziencielewska
i Aleksandra Czech- koordynatorzy akcji
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content