AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ POLAKÓW NA KRESACH

AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ POLAKÓW NA KRESACH

Uczniowie naszej szkoły, głównie z kl. 3 z wych. Panią Joanną Gołąbek, włączyli się w piękną akcję przygotowania kartek świątecznych dla Polaków na Kresach, organizowaną przez Stowarzyszenie Traugutt.org.pl
Niezmiernie cieszy gotowość do dzielenia się dobrem. Dziękujemy za dar serca
 
red. Aleksandra Czech
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content