AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ JASIA WENSIERSKIEGO ZE SKOWARCZA

AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ JASIA WENSIERSKIEGO ZE SKOWARCZA

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Skowarczu wraz z rodzicami i wychowawcami przyłączyli się do akcji charytatywnej na rzecz 4-letniego Stasia Wensierskiego ze Skowarcza.
Przygotowali własnoręcznie piękne ozdoby świąteczne, a także piękne, pachnące pierniczki. Przekazaliśmy to wszystko na kiermasz, który odbył się w minioną niedzielę w naszej parafii NSPJ w Pszczółkach.
Ogromnie i z całego serca  dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę piękną i ważną akcję.
Zawsze można na Państwa liczyć. Dzieciom, rodzicom i wychowawcom dziękujemy i gratulujemy.
 
red. Aleksandra Czech, szkolny koordynator akcji.
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content