AKCJA CHARYTATYWNA NA RZECZ JASIA WENSIERSKIEGO ZE SKOWARCZA

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Skowarczu wraz z rodzicami i wychowawcami przyłączyli się do akcji charytatywnej na rzecz 4-letniego Stasia Wensierskiego ze Skowarcza.
Przygotowali własnoręcznie piękne ozdoby świąteczne, a także piękne, pachnące pierniczki. Przekazaliśmy to wszystko na kiermasz, który odbył się w minioną niedzielę w naszej parafii NSPJ w Pszczółkach.
Ogromnie i z całego serca  dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę piękną i ważną akcję.
Zawsze można na Państwa liczyć. Dzieciom, rodzicom i wychowawcom dziękujemy i gratulujemy.

red. Aleksandra Czech, szkolny koordynator akcji.