YOU CAN DANCE KONKURS TVP- SUKCES UCZENNIC KLASY 1

YOU CAN DANCE KONKURS TVP- SUKCES UCZENNIC KLASY 1

16 listopada zakończyło się głosowanie w konkursie You Can Dance, w którym udział wzięły uczennice klasy pierwszej. Nasz film uzyskał ponad 1050 lajków.
 
Nie wygraliśmy, ale wynik uważamy za pokaźny biorąc pod uwagę, że jesteśmy małą szkołą. Nie wygrana była najważniejsza. Dziewczynki twierdzą, że była to świetna przygoda, podczas której mogły wykazać się kreatywnością. To miłe, że nasza lokalna społeczność gorąco nam dopingowała i oddała na nas liczne głosy… za co dziękujemy . Na dodatek urywek występu został wyemitowany w programie Pytanie na Śniadanie.
Na pamiątkę udziału w konkursie uczennice otrzymały dyplomy.
Oto link do naszego teledysku:
 
https://www.facebook.com/103823335186042/posts/220393020195739/
 
red. Jolanta Hinca
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content