DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dzisiaj uczniowie zaprosili do naszej szkoły swoje ukochane misie i inne maskotki, które towarzyszą im w troskach i radościach dnia codziennego. Był to wyjątkowy dzień, ponieważ towarzyszyły one naszym dzieciom z klas 0-3 podczas nauki, zabawy i spotkania z Misiem Paddingtonem na zajęciach bibliotecznych.
Dzieci poznały historię powstania pierwszej maskotki- misia, przypomniały sobie najpopularniejszych misiowych bohaterów książek i bajek oraz miały okazję wysłuchać fragmentu książki ,,Miś zwany Paddingtonem” (Michael Bond).
Na koniec wszyscy wykonali dla swoich maskotek szykowne kapelusze, jak się okazało niełatwą sztuką origami. Dziękuję wszystkim nauczycielom za współpracę i mam nadzieję, że była to dla nas wszystkich jakaś odskocznia od szarości dnia codziennego.
 
red. S. Muchowska
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content