JESIENNY LAPBOOK W KLASIE 1

JESIENNY LAPBOOK W KLASIE 1

Lapbook jest czymś w rodzaju teczki tematycznej, w której możemy kreatywnie zaprezentować informacje na wybrany temat. Uczniowie klasy pierwszej stworzyli lapbooki na temat jesieni.
 
Nazwa LAPBOOK nie przyjęła się jednak wśród pierwszaków…według nich, to bardziej LAPTOP…
Czy to ważne??? Nie ! Liczy się przecież kreatywność i efekty wykonanej pracy!
Nie mniej cieszyła ich praca w grupie…
 
red. wych. kl. 1, Jolanta Hinca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content