GMINNY KONKURS- KLASA 1 POSADZIŁA TULIPANY

GMINNY KONKURS- KLASA 1 POSADZIŁA TULIPANY

Uczniowie klasy pierwszej wzięli udział w konkursie ogłoszonym przez gminę Pszczółki. Wraz z rodzicami i wychowawcą do ziemi włożyli prawie 600 cebulek tulipanów!
 
 

Kwiatowa kompozycja znajduje się w Skowarczu i będzie oceniona przez komisję wiosną…już nie możemy się doczekać efektów tej pracy… Dziękujemy rodzicom za pomoc. 

red. Jolanta Hinca- wych. kl.1

Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content