PASOWANIE NA CZYTELNIKA

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

20 października uczniowie klasy I dołączyli do grona czytelników naszej szkolnej biblioteki.
Aktu Pasowania na Czytelnika dokonała Królowa Książka w rolę której wcieliła się Natalka z kl III. Towarzyszył jej kolega Tymon, który przeegzaminował naszych pierwszaków ze znajomości bajek i baśni. Na pamiątkę tego wydarzenia pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy i zakładki do książek. Wszystkim dziękuję za udział w tym wydarzeniu, a szczególnie naszym aktorom za ich wspaniały występ. Świadkami tej naszej małej, kameralnej uroczystości była klasa III, dla której była to również lekcja biblioteczna, przypominająca zasady właściwego obchodzenia się z książkami. Wszystkim naszym czytelnikom życzymy wielu ciekawych przygód z książką.
 
red. Sylwia Muchowska
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content