PASOWANIE NA CZYTELNIKA

20 października uczniowie klasy I dołączyli do grona czytelników naszej szkolnej biblioteki.
Aktu Pasowania na Czytelnika dokonała Królowa Książka w rolę której wcieliła się Natalka z kl III. Towarzyszył jej kolega Tymon, który przeegzaminował naszych pierwszaków ze znajomości bajek i baśni. Na pamiątkę tego wydarzenia pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy i zakładki do książek. Wszystkim dziękuję za udział w tym wydarzeniu, a szczególnie naszym aktorom za ich wspaniały występ. Świadkami tej naszej małej, kameralnej uroczystości była klasa III, dla której była to również lekcja biblioteczna, przypominająca zasady właściwego obchodzenia się z książkami. Wszystkim naszym czytelnikom życzymy wielu ciekawych przygód z książką.

red. Sylwia Muchowska