KLASA 2 LAUREATEM KONKURSU ECOPROBE

KLASA 2 LAUREATEM KONKURSU ECOPROBE

Uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej w Skowarczu
wzięli udział w gminnym konkursie „imię dla śmieciarki”.
 
Wygrali konkurs, a imię Probek, które zaproponowali pojawi się na stałe na śmieciarce. Cała klasa dostała nagrody ,
które dnia 19 października 2021 roku wręczył Prezes firmy Ecoprobe pan Arkadiusz Gorczyński w obecności dyrektora szkoły.
Ogromnie dziękujemy!
 
red. Katarzyna Mostowska, wych. kl. 2
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content