PASOWANIE NA UCZNIA 2021

PASOWANIE NA UCZNIA 2021

13 października 2021r. odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. W tym dniu dzieci oficjalnie zostały przyjęte do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Skowarczu.
Pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać, recytować wiersze i tańczyć. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Dyrektora Szkoły, pana Karola Gołąbka. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów.
Jako wychowawca dziękuję za pomoc w przygotowaniu uroczystości, rodzicom uczniów klasy pierwszej, nauczycielom oraz pracownikom szkoły.
Zapraszam do obejrzenia krótkiej relacji z tego ważnego dnia.
 
Jolanta Hinca- wych. kl. 1
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content