KARTKA DLA SENIORA – akcja w klasie 1

KARTKA DLA SENIORA – akcja w klasie 1

1 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Osób Starszych.
Z tej okazji uczniowie klasy pierwszej wraz z rodzicami przygotowali kartki dla mieszkańców Domu Seniora Plaster Miodu
w Pszczółkach.
Niestety dzieci nie mogły wręczyć ich osobiście, ale zrobił to za nie personel domu.
Takie inicjatywy pokazują nam, że nie trzeba wiele, by sprawiać radość innym.
 
red. Jolanta Hinca- wych. kl. 1
 
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content