PIKNIK Z ECOPROBE

PIKNIK Z ECOPROBE

30 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pikniku ekologicznym w Parku Lipowym w Pszczółkach, który został zorganizowany przez spółkę gminną Ecoprobe.
Podczas pikniku dzieci dowiedziały się wiele ciekawych informacji o ekologii oraz zasadach segregacji śmieci. Uczniowie mogli wziąć udział w konkursie, który polegał na wymyśleniu imion dla dwóch nowoczesnych śmieciarek, które zostały zakupione dla gminy Pszczółki za pośrednictwem Ecoprobe. Na zakończenie dzieci otrzymały puzzle oraz miały możliowość zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i usiąść za kierownicą tych pojazdów.
 
red. Joanna Gołąbek
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content