PIKNIK Z ECOPROBE

30 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pikniku ekologicznym w Parku Lipowym w Pszczółkach, który został zorganizowany przez spółkę gminną Ecoprobe.
Podczas pikniku dzieci dowiedziały się wiele ciekawych informacji o ekologii oraz zasadach segregacji śmieci. Uczniowie mogli wziąć udział w konkursie, który polegał na wymyśleniu imion dla dwóch nowoczesnych śmieciarek, które zostały zakupione dla gminy Pszczółki za pośrednictwem Ecoprobe. Na zakończenie dzieci otrzymały puzzle oraz miały możliowość zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i usiąść za kierownicą tych pojazdów.

red. Joanna Gołąbek