WYCIECZKA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

WYCIECZKA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

Dzisiaj dzieci z zerówki odwiedziły Alpaka Team. Wspaniałe miejsce gdzie można spotkać alpaki, kozy, świnki wietnamskie, owce, króliki, papugi i inne egzotyczne ptaki.
Dzieci mogły karmić zwierzęta oraz poznały ich zwyczaje. Mogły także prząść i filcować wełnę z alpak. Największą atrakcją było wyprowadzanie alpak na spacer.
 
red. Dorota Zyszczak wych. oddziału przedszkolnego
Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content