AKCJA SPRZĄTANIA ŚWIATA

AKCJA SPRZĄTANIA ŚWIATA

 
24 września, nasza szkoła wzięła udział w 28 akcji „Sprzątanie świata- Polska”, która jest częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska Clean up the World.

Akcja ta to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się negatywny wpływ na środowisko. Tegoroczna akcja została opatrzona hasłem: „Myślę, więc nie śmiecę”.

Szkolny koordynator akcji Joanna Gołąbek

Comments are closed.

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszej strony internetowej, bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.

Skip to content